Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
06.04.2017Odbiór i utylizacja azbestu

Wzorem lat ubiegłych Gmina Czechowice-Dziedzice będzie finansowała odbiór i utylizację odpadów zawierających azbest z terenu posesji mieszkańców, którzy wcześniej złożyli w Urzędzie Miejskim stosowną informację.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców naszej gminy, którzy posiadają na terenie swojej posesji wyroby zawierające azbest o wypełnienie stosownej informacji. Odpowiednie druki są do pobrania w załącznikach oraz w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego (pok. 407, III piętro). Szczegółowe informacje można uzyskać pod tel. 32 214 71 04.

Gmina Czechowice-Dziedzice od 2003 r. finansuje odbiór i utylizację odpadów azbestowych z terenu nieruchomości zabudowy jednorodzinnej.

Od tego czasu usunięto z terenu naszej gminy ponad 1000 ton tych niebezpiecznych odpadów. 

OS/UM, PM (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT