Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
11.04.2017Kolejne Starcie w Strefie Mega Mocy za nami

W sobotę 8 kwietnia, „Pociąg do Stacji Forma”, autorski projekt Elżbiety Zarębskiej, zatrzymał się na Placu Jana Pawła II w Strefie Mega Mocy, gdzie po raz kolejny uczestnicy walczyli o tytuł Najsilniejszej i Najsilniejszego.

Amatorskie Zawody w Konkurencjach Siłowych o puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic zostały przeprowadzone z podziałem na kategorie wagowe: kobiety open, junior open, do 85 kg, 85,01 kg - 100 kg, powyżej 100 kg.

Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach: przetaczanie opony na czas, spacer farmera, podnoszenie platformy z załadunkiem, wyciskanie belki, spacer buszmena.

Podczas zawodów wyłoniono najsilniejszą czechowiczankę, którą została Agnieszka Kurczyk oraz najsilniejszego czechowiczanina - ten tytuł został przyznany Filipowi Maślance.

- Dziękuję oraz gratuluję wszystkim zawodniczkom i zawodnikom biorącym udział w „Starciu w Strefie Mega Mocy”. Szczególne podziękowania kieruję do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz do Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach za dużą pomoc w organizacji imprezy. Natomiast sędziemu Grzegorzowi Leskiemu i Damianowi Kuligowi dziękuję za opiekę sędziowską nad zawodami. Z dużą przyjemnością gościliśmy zawodników z różnych miast: Kraków, Łaziska Górne, Gierałtowice, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska, Januszkowice, Międzybrodzie Żywieckie, Strumień i Góra - mówi Elżbieta Zarębska.

Organizatorem zawodów jest Elżbieta Zarębska, współorganizatorzy to: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach. Sędzia główny - Grzegorz Leski, wsparcia sędziowskiego udzielił Damian Kulig.

Film z zawodów znajdziesz tutaj

Fitness Park, ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT