Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
24.04.2017Wypadek w Zabrzegu

Sześć osób zostało rannych w wypadku, do jakiego doszło w sobotni wieczór w Zabrzegu. Ford focus zderzył się czołowo z oplem vectrą.

Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godz. 19.30 w Zabrzegu na skrzyżowaniu ulic Korfantego i Zabrzeskiej z ul. Sikorskiego. Z ustaleń policji wynikało, że kobieta kierująca fordem focusem jadąc z Zabrzega ul. Korfantego w kierunku Bielska-Białej nie zatrzymała się na znaku STOP, doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka oplem vectrą.

W wyniku wypadku do szpitala trafiła kierująca fordem i jedna z pasażerek. Drugiej nic się nie stało. Z opla vectry do szpitala trafiły trzy osoby dorosłe i jedno dziecko. Działania straży pożarnej polegały na odłączeniu akumulatorów w pojazdach i neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych na powierzchni ok. 20 m2. Działania zakończono ok. godz. 21.20. W akcji wzięły udział 3 zastępy straży pożarnej, 4 zespoły ratownictwa medycznego, a także policja.

Źródło : KM PSP Bielsko-Biała

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT