Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
24.04.2017Usłyszeli zarzuty kradzieży

Czechowiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże. Pierwszy z nich skradł aluminiowy stojak reklamowy wart ponad 2 tys. zł, który spieniężył w skupie złomu za kwotę 50 zł. Drugi usiłował skraść metalową podporę na rowery. Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 5 lat za kratami.

Do kradzieży doszło w miniony piątek w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Niepodległości, gdzie 49-letni mężczyzna ukradł stojak reklamowy o wartości ponad 2 tys. zł. Jak się okazało, skradzione mienie szybko sprzedał w skupie złomu za kwotę 50 zł. Policjanci zatrzymali rabusia i odzyskali skradziony stojak.

Krótko po tym zdarzeniu, na gorącym uczynku przestępstwa, mundurowi zatrzymali 38-latka, który z tej samej ulicy usiłował skraść metalową podporę na rowery. Obaj zatrzymani byli nietrzeźwi. Mieli w organizmie od 1,5 do 2 promili alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszeli zarzuty. Za przestępstwa te grozi im teraz do 5 lat więzienia.

Źródło : KMP Bielsko-Biała

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT