Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
13.06.2017Podwórko Talentów dla Zespołu Szkół Specjalnych

Prosimy o głosy dla Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach – Dziedzicach w akcji  „Podwórko Talentów Nivea".

Głosy te pomogą  dzieciom w realizacji wymarzonego i niezwykłego placu zabaw, urządzonego tak, by pomóc odkrywać i rozwijać pasje poprzez specjalnie zaprojektowane sprzęty, rozwijające zdolności poprzez zabawę.

Aby zagłosować na Szkołę Specjalną nr 4 w Czechowicach – Dziedzicach należy zarejestrować konto na stronie: www.nivea.pl, potwierdzić rejestrację klikając w link aktywacyjny, który zostanie wysłany na maila osoby rejestrującej się.

Można również wejść na profil Facebooka szkoły i kliknąć w udostępniony tam link do głosowania, albo wejść na stronę www.podworko.nivea.pl i odszukać naszą czechowicką szkołę – no i oczywiście zagłosować.

Proces głosowania należy zatwierdzić regulamin oraz potwierdzić, że „nie jest się robotem”. Głosowanie kończy się komunikatem. 

Głosować można do 31 lipca 2107 roku, a głosy są zliczane raz dziennie. Można więc głosować ponownie. Każdy głos liczony jest z przypisanego maila, a nie adresu IP.

Zachęcamy do oddania swojego głosu na Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach – Dziedzicach.

Pomóżmy dzieciom zrealizować swoje marzenie o Podwórku Talentów!
.
Źródło : Starostwo Powiatowe

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT