Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
26.07.201743. Dni Czechowic-Dziedzic

Plakt do pobrania .....

Serdecznie zapraszamy na koncert Sylwii Lipki z jej wspaniałym zespołem, który odbędzie się w sobotę, pierwszego dnia 43. Dni Czechowic-Dziedzic. Sylwia pojawi się na scenie o godzinie 16:30.

Krzysztof Zalewski to muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista. Laureat drugiej edycji programu Idol. Możecie go również znać z takich zespołów jaj Japoto i Muchy. Wystąpi w sobotę o godzinie 18:30.

Koncert Białego i Hendona. Raperów którzy od godziny 19:50 uświetnią swoim występem pierwszy dzień 43. Dni Czechowic-Dziedzic.

Gwiazdą sobotniego wieczoru 43. Dni Czechowic-Dziedzic będzie Urszula, która wystąpi razem z jej wspaniałym zespołem. Wszystkich fanów artystki (i nie tylko :)) zapraszamy na jej koncert w sobotę, 26 sierpnia o godzinie 21:15.
Koncerty prowadzić będzie Anna Guzik-Tylka.

W niedzielę, 27 sierpnia o godzinie 19:00 wspaniały koncert zagra Izabela Kapiasova z zespołem. Izabela poza talentem aktorskim, który możemy zobaczyć regularnie na małym ekranie jest również bardzo utalentowaną wokalistką.

Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie Helena Vondráčková, która wraz ze swoim zespołem uświetni ostatni dzień 43. Dni Czechowic-Dziedzic. Powitamy ich na scenie już o godzinie 21:00. Tuż po zakończeniu koncertu odbędzie się niesamowity pokaz sztucznych ogni! Serdecznie zapraszamy.
Prowadzenie koncertów : Izabela Kapiasová.

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT