Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
03.08.2017Jakub Pająk czwartym zawodnikiem EYOF

Zawodnik MKS Czechowice-Dziedzice Jakub Pająk, w swoim debiucie na Imprezie Międzynarodowej- Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy - EYOF, odniósł swój największy sukces w karierze, zajmując 4 miejsce w finale biegu na 200 m (21,83 sek). Zawody odbyły się w węgierskim Gyor.

Olimpijski festiwal młodzieży Europy - EYOF (ang. European Youth Olympic Festival), to międzynarodowa, młodzieżowa impreza sportowa, rozgrywana co dwa lata. Brać w niej udział mogą sportowcy w wieku od 13 do 17 lat, pochodzący z 48 krajów zrzeszonych w Europejskim Komitecie Olimpijskim.

foto1

Celem festiwalu jest promowanie olimpijskiego sportu i przygotowanie młodych europejskich sportowców do udziału w igrzyskach olimpijskich.

 - Z Gyor Jakub wywiózł mnóstwo cennego doświadczenia, które będzie niezmiernie ważne podczas kolejnych imprez rangi mistrzowskiej. Sezon startowy nie kończy się jeszcze dla Kuby. Już 4.08 wystąpi on na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Warszawie, gdzie będzie rywalizował na dystansie 400 m - mówi trenerka Wioleta Homa. 

foto

Powodzenia!

MKS, ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT