Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
10.08.2017Aktywny Dzień Dziecka ZAPALEŃCY w konkursie „Słoneczniki 2017”

Aktywny Dzień Dziecka ZAPALEŃCY znalazł się w drugim etapie konkursu Słoneczniki 2017 na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w województwie śląskim.

Impreza nominowana została w kategorii: RUCH, sprawność fizyczna, precyzja ruchów ciała i dłoni, zdolności manualne. Zachęcamy do głosowania i dzielenia się opinamy o naszej imprezie.

GŁOSOWANIE (kliknij tutaj)

***

Największe polskie miasta oferują mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, nie brakuje warsztatów, festiwali czy koncertów. Jednak nie wszystkie zasługują na uwagę, a niektórych wprost nie można przegapić! Jak wybrać te najlepsze? Pytanie to stało się przyczyną powstania akcji Słoneczniki, która wyłania najwartościowsze inicjatywy z oferty kulturalnej dla dzieci. Nominacje zgłaszają sami rodzice, a konkurs merytorycznie wspierają psycholodzy, pedagodzy oraz profesjonalne jury składające się z przedstawicieli środowiska naukowego i ekspertów-praktyków w dziedzinie psychologii i pedagogiki dziecięcej.

Zwycięzcy głosowania otrzymają we wrześniu, podczas uroczystej gali rozdania nagród, Nagrodę Rodziców.

Dodatkowe uzasadnienie przez głosujących swojego wyboru zwiększa szansę inicjatywy na zdobycie nagrody głównej - Statuetki Złotego Słonecznika 2017.

Organizatorem plebiscytu jest portal CzasDzieci.pl

plakat

WP/UM, ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT