Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
10.11.2017Koci Weekend Skrzata w Starej Kablowni

Kto mruczy i nie marudzi? No, może chodzi własnymi ścieżkami, ale tym razem poprowadzą go do Starej Kablowni! Wspólnie z Fundacją „Mam Kota na punkcie Psa” zapraszamy na kolejny Weekend Skrzata tym razem z kotem Smajlingiem, pełny świetnej zabawy i wesołych atrakcji.

Organizacja Pozarządowa Fundacja „Mam Kota na punkcie Psa” z Czechowic-Dziedzic oraz Centrum Handlowe Stara Kablownia zapraszają 12 listopada na wspaniałe, niedzielne popołudnie. Skrzat Szpulek zadba o to, aby w szare, jesienne dni, na twarzy każdego dziecka zagościł uśmiech, a kot Smajling, który przybędzie tego dnia do Kablowni, zapewni świetną zabawę.

Dla wszystkich dzieciaków przygotujemy konkursy plastyczne z nagrodami, w których będzie można wykazać się spontanicznością i fantazją. Uczestnicy będą mogli przygotować swoje wersje wizerunku Kota Smajlinga i stworzyć wesołe myszki z masy solnej, materiału oraz sznurka. Dodatkowo na utalentowanych gości czekać będzie konkurs muzyczny na wykonanie piosenki o zwierzętach, warsztaty z zakresy wiedzy o kotach i ulubione przez dzieciaki malowanie buziek.

Tego dnia do Starej Kablowni przybędzie również Gość specjalny – Kot w Butach, który chętnie będzie pozował do zdjęć.

Wyjątkowo, tym razem, Weekend Skrzata będzie jednodniowy, z uwagi na Święto Państwowe.  Dlatego też zapraszamy w niedzielę, 12 listopada, w godzinach od 15:00 do 19:00 do Starej Kablowni w Czechowicach-Dziedzicach.

Serdecznie zapraszamy i przypominamy dzieciom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Do zobaczenia w niedzielne popołudnie – pamiętajcie: „Mruczymy nie marudzimy!”.

Źródło : Stara Kablownia

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT