Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
28.02.2018Możliwe utrudnienia na ulicy Traugutta

Rozpoczął się drugi etap remontu ulicy Traugutta, realizowany przez firmę Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowo Eksportowe WIKOS, na zlecenie Zarządu Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej. Planowany termin zakończenia prac to 31 lipca 2018 roku.

Biuro Publicznego Transportu Zbiorowego Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach informuje, iż w związku z realizacją zadania mogą wystąpić utrudnienia w ruchu pojazdów na poszczególnych odcinkach wykonywanych prac. Ponieważ utrudnienia komunikacyjne będą dotyczyły również ruchu autobusów komunikacji miejskiej, może to spowodować opóźnienia w ich kursowaniu.

Szczegółowe informacje dotyczące ewentualnych zmian w kursowaniu autobusów przejeżdżających ulicą Traugutta, będą przekazywane na bieżąco, zarówno na stronie Urzędu Miejskiego, jak również - w zakresie komunikacji zbiorowej realizowanej przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach - na stronie internetowej przewoźnika.

PTZ/UM, ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT