Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
17.08.2019Potrącenie pieszego. Ponad 100 m wiózł go na masce

Około godz. 6.55 na ul. Wąskiej w Czechowicach-Dziedzicach doszło do potrącenia mężczyzny. Sprawca zdarzenia odjechał w nieustalonym kierunku, nie udzielając pomocy pieszemu. Zespół ratownictwa medycznego odwiózł poszkodowanego do szpitala.

Kierujący najprawdopodobniej srebrnym peugeotem, poruszając się z dużą prędkością w kierunku ul. Łukasiewicza, za łukiem drogi mijał się z samochodem osobowym kia (z zamontowaną kamerą - przyp. red.). Kawałek dalej peugeot potrącił idącego poboczem starszego mężczyznę. Wskutek potrącenia pieszy wpadł na maskę auta.

Sprawca zdarzenia nie zatrzymał się. Jechał z pieszym ponad 100 metrów, po czym gwałtownie odbił kierownicą w lewo, by zrzucić poszkodowanego z maski auta. W wyniku tego manewru pieszy spadł na jezdnię, a samochód wjechał na trawiaste pobocze jezdni. Zabrakło zaledwie kilka centymetrów, by pojazd wpadł do rowu. Sprawca zdarzenia odjechał w nieustalonym kierunku, nie udzielając pomocy pieszemu.

Policjanci ruchu drogowego sporządzili dokumentację zdarzenia i zabezpieczyli kartę pamięci z kamery samochodu kia. Dalsze czynności prowadzi policja.

Źródło : Mirosław Jamro, bielsko.biala.pl/nasygnale

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT