Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
23.08.2019Sobota w SK z Teddy Eddie oraz Centrum Języków Obcych BEST

Angielski to umiejętność niezwykle przydatna w życiu. Warto pomyśleć o rozwoju dzieciaków już od najmłodszych lat, kiedy ich umysł uczy się najszybciej. Centrum Handlowe Stara Kablownia wspólnie z Centrum Języków Obcych BEST, zapraszają na wyjątkową lekcję angielskiego z Teddy Eddie.

Już w najbliższą sobotę, 24 sierpnia wesoły miś Teddy Eddie będzie uczył i bawił. Wszystkich, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu czeka wyjątkowe show!

W programie przygotowano foto sesję z miesiem Teddy Eddie i warsztaty językowe dla dzieci. Uczenie się poprzez zabawę, rymowanki, piosenki oraz zabawę z użyciem specjalnych "kart" flashcards to specjalność Centrum Języków Obcych BEST.

Dodatkowo dla wszystkich dzieciaków mamy plac zabaw na tabletach, czyli gry w języku angielskim dla dzieci licencjonowane przez Teddy Eddie!

W ramach atrakcji zapraszamy także na konkurs plastyczny dla dzieci, którego rozstrzygnięcie nastąpi do 2 września na Facebooku Centrum BEST oraz stronie internetowej: www.bestcentrum.pl.

24 sierpnia zapraszamy do Centrum Handlowego Stara Kablownia, w godzinach od 13:00 do 17:00 na wyjątkowe spotkanie z Teddy Eddie!

Źródło : Stara Kablownia

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT