Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
29.08.2019Kolejny niewybuch w Gminie

W dniu 27 sierpnia br. około godz. 16.00 na posesji przy ul. Gościnnej, podczas prac polowych, znaleziono niewybuch.

O zdarzeniu niezwłocznie powiadomiono Komisariat Policji w Czechowicach-Dziedzicach. Funkcjonariusze Policji zabezpieczyli teren. Na miejsce przyjechał patrol saperski z Jednostki Wojskowej w Gliwicach, który zabrał pocisk.

Ze względu, iż w ostatnich tygodniach na terenie naszej gminy miało miejsce kilka podobnych zdarzeń, przypomina się, że o każdym znalezionym przedmiocie, który może być niewybuchem, należy niezwłocznie powiadomić Policję, dzwoniąc na numery alarmowe - tel. 112 lub 997.

Przekazując zgłoszenie dyżurnemu Policji, należy opisać przedmiot (długość, średnica) oraz dokładnie określić miejsce i datę jego wykrycia.

W przypadku uzyskania informacji o niewybuchu od innej osoby, należy podać dyżurnemu Policji dane osoby, która może wskazać dokładne miejsce położenia niewybuchu.

Uwaga!

Niewłaściwe postępowanie, wynikające z braku świadomości o grożącym niebezpieczeństwie, może doprowadzić do wielu nieszczęść, a nawet do śmierci.


WZK/UM, ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT