Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
04.12.2019Otwarcie lodowiska z Mikołajem na lodzie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w piątek 6 grudnia zostanie otwarte lodowisko.

W ten sam dzień w godz 16-18 na tafli lodu pojawi się Św. Mikołaj ze smakołykami dla najmłodszych. Każda osoba, która przyjdzie, w tym dniu w czapce mikołaja może skorzystać z biletu okolicznościowego w kwocie 3 zł oraz wypożyczyć łyżwy za darmo.

Lodowisko tak jak w roku poprzednim  będzie funkcjonowało od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00-20.00 a od piątku do niedzieli od 9.00 do 21.00. Obowiązkowa przerwa techniczna będzie w godzinach 14.00-15.00. Pragniemy nadmienić że w ciągu dnia w przypadku złych warunków atmosferycznych np. intensywne opady śniegu, pracownik techniczny może zdecydować o dodatkowej przerwie technicznej, celem czyszczenia lodowiska. Co ważne użytkownikom w tym czasie zostanie zatrzymany czas jazdy.

Przypominamy o wprowadzeniu jednolitego komputerowego systemu płatności. System funkcjonuje podobnie jak na pływalni „Wodnik” i był wykorzystany także latem w trakcie pracy kąpieliska. Na wejściu otrzymujemy opaskę z kodem kreskowym. Naliczanie czasu rozpocznie się po przebraniu i przygotowaniu do jazdy oraz zeskanowaniu biletu na bramce wejściowej na lodowisko. Klienci płacić będą za skorzystanie z lodowiska przy wyjściu z obiektu. Jedno wejście obejmuje 45 minut jazdy oraz 15 minut na przebranie po zejściu z lodowiska. Po przekroczeniu czasu system będzie naliczał dopłatę zgodnie z cennikiem. Będzie również istniała możliwość wykupienia wejścia na 90 minut jazdy plus 15 minut na przebranie. Nowy system pozwala na to aby, każdy mógł dołączyć do jazdy o dowolnej godzinie, a nie jak dotychczas o każdej pełnej. Kolejnymi udogodnieniami są wspólny karnet na basen i lodowisko oraz możliwość płatności kartą.

Jak zawsze na obiekcie będzie funkcjonowała wypożyczalnia w której będzie można wypożyczyć łyżwy oraz kaski. Dodatkowo jest możliwość naostrzenia łyżew.

Z myślą o najmłodszych użytkownikach naszego lodowiska, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na lodzie w ramach akcji promocyjnej „Kinder Pinguii” kolejny rok z rzędu, do dyspozycji są pingwinki oraz kaski do nauki jazdy.

W trakcie sezonu zimowego na lodowisku, MOSiR planuje następujące imprezy i wydarzenia:

-kolorowe piątki

-rodzinne soboty

-Mikołaj na lodzie

- instruktor na lodowisku

-szkółka łyżwiarska dla dorosłych ( nauka jazdy oraz doskonalenie z elementami hokeja )

-szkółka łyżwiarska dla dzieci

-zawody w jeździe szybkiej na lodzie

-bal karnawałowy dla dzieci

O szczegółach w/w imprez będziemy informować na bieżąco w osobnych informacjach.

Cennik lodowiska w załączniku.

Nie zostaje nam nic innego jak serdecznie zaprosić na lodowisko MOSiR.

Pliki do pobrania:

Źródło : MOSiR Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT