Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
19.12.2019Zaświeciła „Pierwsza Gwiazdka”

Daleka od zimowej aura nie odstraszyła uczestników „Pierwszej Gwiazdki” - spotkania świątecznego dla mieszkańców, które odbyło się w miniony weekend na Placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach.

Podobnie jak przed rokiem, kiedy świąteczne spotkanie dla mieszkańców Czechowic-Dziedzic zorganizowane zostało po raz pierwszy, w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia uczestników dwudniowej imprezy wprowadziły: wspólne kolędowanie, występy dzieci i młodzieży oraz chórów i zespołów muzycznych, połączone ze świątecznym kiermaszem, pokazami rękodzieła i degustacją smakołyków.

Brak zimowej scenerii rekompensowały też świąteczne iluminacje oraz betlejemska szopka i choinka, którą w tym roku podarował gminie Panowie Roman Chodykin i Wojciech Dziech z firmy Reflex s.c., za co serdecznie dziękujemy w imieniu wszystkich mieszkańców.

ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT