NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

Obserwator

Facebook

Wiadomości
21.08.2020Medalowy jubileusz czechowickiego kanadyjkarza

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Seniorów w kajakarstwie zwieńczyły serię zawodów rozegranych na poznańskiej Malcie. W dniach 14-16.08 zawodnik czechowickiego MKS-u Marcin Grzybowski wywalczył dwa medale na najważniejszej imprezie tego sezonu.

Pierwszego dnia zwodów Marcin zdobył srebrny medali w kategorii C-1 500m, a chwilę później zajął 4 miejsce na dystansie 1000m.

Na zakończenie zwodów kanadyjkarz wywalczył jeszcze brąz w konkurencji C-1 5000m.

Ten medal Marcin będzie wspominał jeszcze długo, gdyż był to jego 100-tny medal Mistrzostw Polski w karierze.