Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
28.08.2020Izba Regionalna po remoncie

Po dziewięciu miesiącach przerwy swoje podwoje ponownie otworzy Izba Regionalna działająca przy Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

W tym okresie - pomimo pandemii - trwały prace remontowe, rewaloryzacyjne oraz prace nad przygotowaniem nowej ekspozycji muzealnej. Efekty pracy kustosza Izby Regionalnej, członków i sympatyków Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic będzie można poznać w pierwszą sobotę września.

Zapraszamy w godzinach od 10.00 do 14.00 na zwiedzanie nowej wystawy. Zwiedzanie z przewodnikiem, w grupach 10-osobowych.

Część poświęconą „Historii światła” przybliży Janusz Chmielniak. Przed wejściem na ekspozycję, na parterze będą przygotowane stoliki z grami, układankami i puzzlami związanymi z dziejami naszego miasta, w których będzie można wygrać nagrody.

Będzie także możliwość obejrzenia wystawy „Architektura Śląska Cieszyńskiego w XX-leciu międzywojennym”, na której prezentowane będą znane budowle z regionu, także z obszaru miasta.

Będzie także możliwość kupienia wydawnictw Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic.

Zapraszamy!

plakat

Izba Regionalna, ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT