Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
15.04.2021Projekt strategii powiatu. Konsultacje społeczne

W dniach 20- 29 kwietnia br. na stronie internetowej powiatu, w zakładce OBSŁUGA MIESZKAŃCÓW, w dziale dotyczącym konsultacji społecznych, będzie zamieszczony projekt Strategii Rozwoju Powiatu Bielskiego 2021+ wraz z formularzem zgłaszania uwag w wersji edytowalnej, a także interaktywnej, która umożliwi bezpośrednie przesłanie uwag do treści dokumentu.

Celem planowanych konsultacji jest umożliwienie mieszkańcom, instytucjom publicznym i społecznym oraz podmiotom gospodarczym zapoznania się z zapisami projektu strategii i ewentualnego złożenia uwag. Czekamy na wasze uzasadnienia oraz propozycje zmian.

Projekt strategii został opracowany na podstawie m.in. badań ankietowych  przeprowadzonych wśród mieszkańców powiatu bielskiego na przełomie kwietnia i maja 2020 r. Odrębne badanie przeprowadzono także wśród uczniów szkół, dla których powiat jest organem prowadzącym. Miało ono miejsce na przełomie maja i czerwca 2020 r. Wyniki obu tych badań szeroko omówiono
w projekcie strategii.

27 stycznia 2021 r. przeprowadzono z kolei warsztaty dla kierownictwa urzędu, w wyniku których wniesiono uwagi do projektu dokumentu oraz uzupełniono szereg zapisów. 

W obecnym kształcie projektu strategii wskazano kierunki oraz cele strategiczne określające rozwój Powiatu Bielskiego w ciągu najbliższych kilkunastu lat. 

Co istotne, z racji panującej sytuacji pandemicznej konsultacje odbędą się tylko za pośrednictwem Internetu. Zachęcamy do udziału w konsultacjach i wnoszenia uwag. Wasz głos jest bardzo cenny!

Biuro Programowania Rozwoju i Funduszy Europejskich, Starostwo Powiatowe

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT