NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

Obserwator

Facebook

Wiadomości
15.10.2008Po raz czwarty złota patera w rękach czechowickich lekkoatletów

Po raz czwarty złota patera w rękach czechowickich lekkoatletów W dniu 12 października br. w Chorzowie zostały wręczone puchary Ministra Oświaty za tegoroczny ogólnopolski cykl biegów przełajowych. W wyniku podsumowania 8 biegów wiosenno-jesiennych MOSiR Czechowice zwyciężył we wszystkich kategoriach, zarówno w szkołach podstawowych, gimnazjach a także w szkołach średnich ( 3 puchary). Zapraszamy do Galerii. - Cykl biegów rozpoczął się z początkiem br. w Siemianowicach, kolejne biegi miały miejsce w Dąbrowie Górniczej, Czeladzi, Piekarach Ślaskich, Cieszynie, Sosnowcu, Świętochłowicach i Chorzowie. Finałowy bieg odbył się w Chorzowie skąd przywieźliśmy puchary i złotą paterę. W zawodach wzięło udział 25 drużyn z całej Polski - mówi instruktor lekkiej atletyki MOSiR Jan Kobędza. Ponadto po raz czwarty biegacze MOSIR-u zdobyli Paterę Polska - Dziennik Zachodni i Śląskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Katowice edycja 2008. Najlepszymi biegaczami w swoich kategoriach zostali: Angelika Pazur i Krzysztof Kajstura w kategorii podstawówek, Paulina Kretschmer i Marcin Londzin w gimnazjach, Agata Chrzanowska i Maciej Bierczak w szkołach średnich. Źródło : UM Czechowice-Dziedzice