Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
08.12.2010Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

Co czeka przedsiębiorcę w 2011 roku - w przepisach prawa oraz dotacjach UE?

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w środę 15 grudnia br. w budynku Urzędu Miejskiego.

Regionalny Punkt Konsultacyjny zaprasza na sesję informacyjną dla przedsiębiorstw, podczas której dokonany zostanie przegląd planowanych od 1 stycznia 2011 roku zmian w prawie, w obszarze przepisów istotnych dla prowadzenia działalności gospodarczej.
Omówione zostaną zmiany w prawie pracy (w tym zmiany w czasie pracy, w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez pracowników, wynagrodzeń i świadczeń w tytułu podróży służbowych oraz zatrudniania pracowników niepełnosprawnych), w ustawie o podatku dochodowych od osób fizycznych i w ustawie o podatku od towarów i usług (VAT). Zasygnalizowane zostaną także konsekwencje zmian w stosowaniu klasyfikacji PKWiU oraz nowości w zwolnieniach z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas fiskalnych.

Podczas sesji informacyjnej dokonany zostanie także przegląd możliwości uzyskania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na realizację projektów zaplanowanych przez przedsiębiorców do realizacji w 2011 r. Zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.
Spotkanie poprowadzone zostanie przez konsultantów Regionalnego Punktu Konsultacyjnego prowadzonego przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.


Miejsce:

Sala Sesyjna Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach
Plac Jana Pawła II 1

 

O przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń.


Kontakt:
Maria Rogacz
tel. (32) 781-48-58
e-mail: mrogacz@rig.katowice.pl


Pobierz:

>>> PROGRAM SPOTKANIA

>>> druk zgłoszenia

Źródło : UM Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT