Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
15.12.2010Kronika Straży Miejskiej

Bezdomny śpiący na klatce schodowej
W dniu 14.12.2010 r. patrol Straży Miejskiej interweniował na ulicy Topolowej wobec osoby bezdomnej śpiącej na klatce schodowej w jednym z bloków. Osobą tą okazał się mężczyzna będący pod wpływem alkoholu gdzie po poddaniu go na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wydmuchał 1,5 promila. Ze względu na powyższy fakt iż jest nietrzeźwy funkcjonariusze przewieźli w/w do izby wytrzeźwień w Bielsku-Białej celem wytrzeźwienia a tym samym są to działania opiekuńcze ze względu na panujące warunki atmosferyczne. Przypominamy iż każdego dnia Straż Miejska kontroluje miejsca gdzie mogą przebywać osoby bezdomne oraz podejmuje odpowiednie działania wobec tych osób.

Nietrzeżwy mężczyzna stwarzający zagrożenie na skrzyżowaniu
W dniu 12.12.2010 r. o godzinie 19:30 patrol Straży Miejskiej udał się na skrzyżowanie ulicy Legionów z ulicą Lipowską w sprawie nietrzeźwego mężczyzny który porusza się na skrzyżowaniu czym stwarza zagrożenie w ruchu drogowym a tym samych stwarza również realne zagrożenie dla zdrowia i życia swojego oraz innych osób. Mężczyznę z uwagi na powyższy fakt przewieziono do Izby Wytrzeźwień celem wytrzeźwienia.

Przebywanie osób bezdomnych na klatce schodowej
W dniu 12.12.2010 r. patrol Straży Miejskiej dwukrotnie interweniował wobec osób bezdomnych przebywających na klatce schodowej. Pierwsza kontrola dokonana była o godzinie 6:35 a druga 11:10. Osoby te zostały poinformowane o możliwości udania się na noclegownie, a także nakazano opuścić klatkę schodową.

Leżący mężczyzna w zaspie śnieżnej
W dniu 11.12.2010 r. o godzinie 15:50 patrol Straży Miejskiej udał się na ulicę Michałowicza w sprawie mężczyzny, który ma leżeć w zaspie śnieżnej. Patrol po przybyciu na miejsce zauważył mężczyznę, który siedział na śniegu. W/w był po spożyciu alkoholu. Mężczyznę przewieziono do miejsca zamieszkania pod opiekę najbliższych.

Zakłócenie porządku publicznego
W dniu 9.12.2010 r. o godzinie 19:00 Patrol Straży Miejskiej udał się na ulicę Młyńską gdzie ma mieć miejsce zakłócanie porządku i spokoju publicznego przez nietrzeźwego mężczyznę. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie, gdzie zastali mężczyznę po spożyciu alkoholu. W/w został wylegitymowany a następnie przewieziony do miejsca zamieszkania.

Źródło : SM Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT