Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
18.12.2010Kronika Straży Miejskiej

Odwóz na Izbę Wytrzeźwień
W dniu 17.12.2010 r. o godzinie 18:35 patrol Straży Miejskiej podjął interwencję wobec nietrzeźwego mężczyzny leżącego na klatce schodowej w jednym z bloków przy ulicy Traugutta. Mężczyzną tym okazał się 38 letni mężczyzną będący pod wpływem alkoholu oraz mający problem z poruszaniem się. Ze względu na brak możliwości odwozu w/w do miejsca zamieszkania został przewieziony do Izby wytrzeźwień w Bielsku-Białej.

Osoba bezdomna śpiąca na klatce schodowej
W dniu 17.12.2010 r. patrol Straży Miejskiej interweniował wobec osoby bezdomnej leżącej na klatce schodowej. Osobą tą okazał się 56 latek, który próbował schronić się przed siarczystym mrozem. Funkcjonariusze zauważyli iż był odziany w cienką kurtkę bez zamka, która przy tych warunkach nie chroniła go przed chłodem. Strażnicy zabrali mężczyznę do Ośrodka Pomocy Społecznej celem zapewnienia mu schronienia oraz zagrzania się a także udzielenia mu jakiejkolwiek pomocy od ośrodka i zapewnienie jakiegoś ciepłego ubioru. Bezdomny uzyskał pomoc oraz dostał Schronienie w ciągu dnia w Domu Dziennego Pobytu a następnie o schronieniu przez noc w noclegowni przy ulicy Łukasiewicza.

Odwóz do noclegowni
W dniu 16.12.2010 r. patrol Straży Miejskiej po raz kolejny interweniował dwukrotnie wobec osób bezdomnych przebywających na klatkach schodowych na ulicy Traugutta oraz na ulicy Węglowej. W związku z panującymi warunkami atmosferycznymi zostali przewiezieni do noclegowni przy ulicy Łukasiewicza 13.

Źródło : SM Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT