Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
27.12.2010Koncert Marka Piekarczyka i Hendon

Zapraszamy na koncert Marka Piekarczyka z projektem Źródło-akustycznie i HENDON-akustycznie.Koncert odbędzie się 28 stycznia godzina 20.00. BIlety w cenie 20 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy) do nabycia w sekretariacie MDK.
Inspiracją do ostatniej płyty pt. ,,Źródło" Marka Piekarczyka  stały się utwory kompozytorów takich jak M.Ałaszewski, D.Kozakiewicz, B.Olewicz, J. i A. Zielińscy czy K.Klenczon, którzy jako pierwsi w Polsce zainicjowali nurt muzyki rock'n'rollowej- naczystszy formą i najbardziej pionierski, który niewątpliwie odbił się i ukształtował gust muzyczny a także dalszą karierę artysty.
Cytat towarzyszący płycie ,,Ten, kto ma dostęp do źródła nie czerpie z kałuży'' Leonarda da Vinci, jednoznacznie wskazuje na powrót do ,,źródła inspiracji'' i korzystanie z jej najbardziej czystej i pierwotnej formy ale już we własnych muzycznych aranżacjach.

Źródło : MDK Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT