Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
22.03.2011Zajęcia w MBP

Decoupage w Filii nr 2
18 marca 2011 r. w Filii Nr 2 odbyły się kolejne zajęcia decoupage dla dorosłych czytelników biblioteki. Pod okiem prowadzącej Pani Barbary Lach, uczestniczki dekorowały wielkanocne jajka ze styropianu. Piękne i oryginalne prace zachwyciły nie tylko same wykonawczynie ale także odwiedzających bibliotekę czytelników. Święta Wielkanocne powoli się zbliżają, z pewnością te własnoręcznie wykonane jajka będą ozdobą naszych stołów. Kolejne zajęcia już w przyszłym miesiącu.

Klub Plastyczny "Pędzelek"
W Oddziale Dziecięcym 18 marca mali czytelnicy po raz kolejny spotkali się na zajęciach KULBU PLASTYCZNEGO PĘDZELEK. Zaproszony Gość -Jagoda Kułakowska pokazała i nauczyła dzieci, którym pomagali rodzice, jak samodzielnie wykonać niepowtarzalne ozdoby z wełny czesankowej. Uczestniczki wykonały kulki, które stały się elementem ozdoby biżuterii filcowej- bransoletek i korali.

Warsztaty kaligrafii

Interesujący temat, olbrzymia wiedza prowadzącego i kreatywne warsztaty – to musi się udać! Po raz drugi Filia Nr 7 w Ligocie Centrum była gospodarzem spotkania z historią sztuki i jej ogromną propagatorką – Anną Chachulską. Tematyka spotkania poświęcona była historii książki i adresowana była do młodzieży gimnazjalnej. Barwna prezentacja wprowadziła uczestników w teorię książki, zapoznała z trudną sztuką kaligrafii, by wreszcie podczas zajęć warsztatowych dać okazję do samodzielnego zdobienia inicjałów.
Spotkanie odbyło się w ramach współpracy z Zamkiem Królewskim na Wawelu.

Źródło : MBP Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT