Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
12.04.2011Niemiecka młodzież w czechowickim magistracie

W poniedziałek 11 kwietnia br. w Urzędzie Miejskim gościła młodzież niemiecka z Berufskolleg Des Rhein-Erft-Kreises w Bergheim, która przyjechała w ramach polsko-niemieckiej współpracy powiatów bielskiego i Erft. Młodzież spotkała się z Burmistrzem Marianem Błachutem.

W dniach 10-17 marca br. w Bergheim przebywała 20-osobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół Handlowo-Usługowych w Czechowicach-Dziedzicach, teraz doszło do rewizyty.

Nasza młodzież zwiedziła podczas swojego pobytu w Niemczech m. in. katedrę w Kolonii, pałac barokowy Bruhl, kolońskie ZOO, muzeum czekolady i fabrykę sukna. Miała okazję, aby nawiązać nowe kontakty w czasie m. in. spotkań towarzyskich i zajęć sportowych. Z kolei młodzież niemiecka podczas 8-dniowego pobytu w Czechowicach-Dziedzicach zwiedziła najważniejsze atrakcje naszej bliższej i dalszej okolicy.
 
Źródło : UM Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT