Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
22.04.2011Dzień otwarty ZS „Silesia”

20 kwietnia 2011 roku w godzinach 10.30-15.00 odbyły się w ZS „Silesia” dni otwarte.  Na przybyłych gości – około 150 gimnazjalistów - czekało wiele atrakcji. Pierwsze z nich w domu kultury – koncert szkolnego Big Bandu oraz pokaz walk judoków.
Następne na terenie szkoły : muzyczne show w stylu informatycznym, turniej Counter – Strike, interaktywny kram anglomaniaka, angielska piosenka z karaoke, hiszpańska corrida z przeszkodami, hiszpańska tortilla, degustacja tapas, Quake – szkoła w wymiarze 3D. Na sali gimnastycznej – turniej halowej piłki nożnej, a na szkolnym boisku – paintball : turniej w strzelaniu do tarcz. Na parterze – wernisaż prac uczniów technikum organizacji reklamy, na I piętrze : wystawy projektów europejskich Comeniusa i Leonardo da Vinci, na piętrze II – wystawa „Ilustracje słynnych starożytnych sentencji” przygotowana przez uczniów klas pierwszych i drugich.
 Dzień otwarty był świetną okazją do poznania placówki „od wewnątrz”. We wszystkich salach lekcyjnych odbywały się niecodzienne zajęcia przygotowane i prowadzone przez uczniów : m.in. warsztaty elektryczne, fotograficzno– informatyczne, mini lekcja matematyki, quiz wiedzy z biologii, konkurs geograficzny „ Kultury świata”, zagadki historyczne i językowe.
Na szkolnych korytarzach znajdowały się stoiska przedmiotowe, na których gimnazjaliści mogli uzyskać dodatkowe informacje na temat oferty edukacyjnej na rok szkolny 2011/2012.
Czynne były także punkty informacyjne dotyczące zajęć pozalekcyjnych, praktycznej nauki zawodu i zasad rekrutacji. Nasi goście mogli tam zaopatrzyć się w różnego rodzaju materiały reklamowe – ulotki i prospekty szkoły - oraz obejrzeć prezentacje multimedialne przybliżające funkcjonowanie placówki i miejsc praktycznej nauki zawodu uczniów.
 Miłą niespodzianką dla gości okazały się także nagrody za udział i zdobycie czołowych miejsc w konkursach oraz „ słodki poczęstunek” przygotowany specjalnie dla nich przez uczniów szkoły. Gratulujemy wygranych w konkursach !

Źródło : ZS Silesia

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT