Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
03.04.2013Konkurs o Januszu Korczaku

Jak co roku organizatorem konkursu było Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rudzicy, a w konkursowych zmaganiach udział wzięło 6 drużyn: Gimnazjum Katolickie w Czechowicach – Dziedzicach, Gimnazjum w Rudzicy, Dankowicach, Wilkowicach, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Szczyrku oraz Gimnazjum nr 4 z Bielska – Białej.

Konkurs składał się z trzech części: testu humanistycznego, części plastycznej i quizu. Pytania były trudne i szczegółowe, trzeba było wykazać się dużą wiedzą i solidnym przygotowaniem. Część plastyczną oceniał wybitny plastyk, autor znanych akwarel Florian Kohut, właściciel galerii „Pod Strachem Polnym”, pochodzący i mieszkający w Rudzicy.

Najwięcej punktów, które zaowocowały zdobyciem I miejsca przypadło drużynie z Gimnazjum Katolickiego w Czechowicach - Dziedzicach w składzie: Anna Bierońska, Aleksandra Szkucik, Paweł Lorenc i Mateusz Olek – (opiekun Zofia Barzyk).

Nagrody i dyplomy, które ufundowali Starostwo Powiatowe w Bielsku – Białej i Urząd Gminy w Jasienicy wręczali wicestarosta bielski Grzegorz Szetyński i dyrektor Gimnazjum w Rudzicy, zarazem radny Rady Powiatu Bielskiego Jan Borowski. Nad organizacją i sprawnym przebiegiem konkursu czuwały nauczycielki z rudzickiego Gimnazjum - niezawodne Bożena Małachowska i Katarzyna Czupryniak.

Źródło : Starostwo Powiatowe

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT