Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
03.04.2013Wpadki sklepowych złodziei

Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi parze rabusiów, którzy w jednym z czechowickich sklepów usiłowali skraść alkohol i prostownicę do włosów. Sprawcy zostali ujęci przez pracowników ochrony i przekazani w ręce policjantów.

28-letni mężczyzna i towarzysząca mu 19-latka pojawili się w sklepie przy ul. Słowackiego. Nerwowo krążyli pomiędzy półkami z towarem, co chwilę rozglądając się na boki, czy przypadkiem nie są obserwowani. Nie umknęło to uwadze pracowników ochrony, którzy zauważyli, jak sprawcy kradną kilka butelek wódki i prostownicę do włosów – towar o wartości 550zł. Ujęli złodziei i przekazali ich w ręce mundurowych. Policjanci z Czechowic-Dziedzic przedstawili zatrzymanym zarzuty kradzieży, za co grozi im teraz do 5 lat za kratami.

To nie jedyna kradzież, do której doszło w tym sklepie. Na gorącym uczynku przestępstwa zatrzymano także 31-letniego mężczyznę, który ukradł artykuły spożywcze o wartości prawie 300zł. Skradzione mienie odzyskano, a rabuś usłyszał zarzuty.

Źródło : KMP Bielsko-Biała

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT