Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
04.04.2013Turniej Szachowy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

W dniach 23 i 24 marca br. dzieci z klubu szachowego LKS „STRAŻAK” Zabrzeg uczestniczyły w Turnieju Szachowym Przyjaźni Polsko-Węgierskiej pod Patronatem Prezydenta Katowic Piotra Uszoka, który rozgrywany był w Katowickim "Spodku".

Turniej ten zgromadził w 5 grupach wiekowych i turnieju otwartym aż 400 szachistów. Wśród nich znalazła się 19 osobowa grupa zawodników z LKS „STRAŻAK” Zabrzeg. Dzięki wsparciu Pana Sołtysa, który ufundował koszulki, nasze dzieci pięknie się prezentowały i były dobrze widoczne podczas zawodów.
Gra w szachy w hali głównej Spodka, obecność wielu utytułowanych przeciwników budziło ogromne emocje zarówno wśród dzieci jak i ich rodziców i opiekunów.
Z pośród naszych reprezentantów najlepszy wynik uzyskał niespełna 6 letni Jakub GANDZEL, który w grupie przedszkolaków zajął 8 miejsce zdobywając 5,5 punktu.
Zdobyte doświadczenia przydadzą się już w czerwcu podczas Indywidualnych Mistrzostw Śląska Juniorów w szachach gdzie z pewnością nas nie zabraknie.

Źródło : UM Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT