Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
04.04.2013Spotkanie autorskie z Marią Czubaszek

Ze względu na duże zainteresowanie i w trosce o komfort uczestników, spotkanie z Marią Czubaszek zostaje przeniesione do Miejskiego Domu Kultury, ul. Niepodległości 42 Czechowice-Dziedzice.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy w dniu 19.04.2013r. o godz. 17.00.

Maria Alicja Czubaszek - polska pisarka i satyryk, autorka tekstów piosenek, scenarzystka, felietonistka i dziennikarka. Studiowała na Wydziale Dziennikarstwa, a także na Wydziale Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego.
20 maja 2009 z rąk Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Bogdana Zdrojewskiego, odebrała Złoty Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". W 2011 roku została nominowana w studenckim plebiscycie MediaTory w kategorii AkumulaTOR.
W 2011 roku ukazała się książka "Każdy szczyt ma swój Czubaszek", w której Artur Andrus wnikliwie przepytuje Marię Czubaszek z jej twórczości oraz burzliwego życia towarzyskiego i rodzinnego.

Źródło : MBP Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT