Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
23.04.2013"Kim jestem ? - Moje metamorfozy"

W Galerii ExLibris przy Filii nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach 19 kwietnia podsumowano XI edycję Wojewódzkiego Konkursu Grafiki Komputerowej "Kim jestem?- moje metamorfozy" pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Starosty Bielskiego, organizowanego przez Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Art." w Czechowicach-Dziedzicach.

Uroczystość rozpoczęła prezentacja muzyczna w wykonaniu zespołu wokalnego, działającego w POPP ”ART.” pod kierunkiem Sławomira Błachuta. Dyrektor placówki Wanda Gryboś-Sznel przywitała zaproszonych gości: Renatę Franasik i Stanisława Piętę członków Zarządu Powiatu Bielskiego, Ewę Kmiecik – Wronowicz dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej, Bolesława Folka dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach – Dziedzicach oraz laureatów konkursu wraz z rodzicami, opiekunami ze szkół i placówek z terenu województwa śląskiego.

Komisja w składzie: Mieczysław Wielomski – przewodniczący, artysta fotografik, Aleksandra Hoczek – plastyk, Elżbieta Szczypka – plastyk i Izabela Caputa – protokolant dokonała przeglądu i oceny 241 prac z 44 szkół i placówek oświatowych i wychowawczych. Jury zadecydowało o przyznaniu 10 nagród oraz 17 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych.

LISTA NAGRODZONYCH i WYRÓZNIONYCH:

SZKOŁY PODSTAWOWE:
I miejsce
Maja Dzida (Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Art.” w Czechowicach-Dziedzicach,
opiekun: Anna Kanik)
II miejsce
Aleksandra Maciejiczek (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mesznej, opiekun: Małgorzata Więzik)
III miejsce
Wojciech Skura (Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Art.” w Czechowicach-Dziedzicach,
opiekun: Anna Kanik)
Wyróżnienia:
1. Jakub Kasperowicz (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mesznej, opiekun: Małgorzata Więzik)
2. Kacper Bury (Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Art.” w Czechowicach-Dziedzicach,
opiekun: Anna Kanik))
3. Julia Hanisz (Szkoła Podstawowa nr 2 im.K.K. Baczyńskiego w Częstochowie,
opiekun: Agnieszka Modlińska)
4. Aleksandra Panfiluk (Miejska Szkoła Podstawowa nr 6 w Knurowie, opiekun: Katarzyna
Sołtysik-Andrysiak)
5. Aleksandra Małdysz (Zespół Szkół w Pietrzykowicach, opiekun: Krystyna Midor)
6. Wiktoria Emrulahu (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mesznej, opiekun: Małgorzata Więzik)

GIMNAZJA:
I miejsce
Karolina Lis (Gimnazjum im.J.Kochanowskiego we Wrzosowej, opiekun: Karolina Przybył)
II miejsce
1. Jakub Kuś (Gimnazjum Publiczne nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach, opiekun: Anna Kanik)
2. Sara Antonik (Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Art.” w Czechowicach-Dziedzicach,
opiekun: Anna Kanik)
III miejsce
Gabriela Michalec (Świetlica „Zatoka” w Czechowicach-Dziedzicach – zajęcia POPP „Art.”),
opiekun: Magdalena Pawełko, Anna Kanik)
Wyróżnienia:
1. Jagoda Szaton (Gimnazjum nr 4 im.Jana Kochanowskiego w Rybniku,
opiekun: Katarzyna Malinowska)
2. Natalia Bekus (Zespół Szkół nr 1 z oddziałami integracyjnymi, Gimnazjum nr 10 w
Częstochowie, opiekun: Celina Wawrzak)
3. Paulina Białek (Gimnazjum Publiczne nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
opiekun: Anna Kanik)
4. Weronika Satława (Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Art.”
w Czechowicach-Dziedzicach,opiekun: Anna Kanik)
5. Karolina Biel (Gimnazjum Publiczne nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
opiekun: Anna Kanik)
6. Kamil Gacek (Zespół Szkół Nr 4, Gimnazjum Nr 9 w Jaworznie, opiekun: Diana Nowak)

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Nagrodzeni:
I miejsce
Noemi Czarnik (Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im.Franciszka Kępki
w Bielsku-Białej, opiekun: Alicja Wilusz-Kotwicz
II miejsce
Dominika Kufieta (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im.Tadeusza Kościuszki w Rybniku,
opiekun: Marek Łyko)
III miejsce
Weronika Piksa (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im.Tadeusza Kościuszki w Rybniku,
opiekun: Marek Łyko)
Wyróżnieni:
1. Sandra Fojcik (Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach, opiekun: Krystyna Szpila)
2. Daria Kufieta (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im.Tadeusza Kościuszki w Rybniku,
opiekun: Marek Łyko)
3. Karolina Kisiała (Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im.Franciszka Kępki
w Bielsku-Białej, opiekun: Alicja Wilusz-Kotwicz)
4. Paulina Michulec ((Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im.Franciszka Kępki w Bielsku-
Białej, opiekun: Alicja Wilusz-Kotwicz)
5. Aleksandra Suwalska (Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Art.”
w Czechowicach-Dziedzicach, opiekun: Anna Kanik)

Źródło : Starostwo Powiatowe

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT