NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

Obserwator

Facebook

Wiadomości
12.05.2013Sukcesy judoków

Podczas rozegranego w minioną sobotę i niedzielę Pucharu Europy w Berlinie kolejny duży sukces zanotował reprezentant Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice Paweł Wawrzyczek.
Startując w kategori wagowej do 66 kg. (73 zawodników w tej kat. wagowej ) zdobył srebrny medal przegrywając jedynie w walce finalowej z reprezentantem Austrii Wagnerem. W zawodach wzięlo udział 409 zawodników oraz 191 zawodniczek z 37 państw.
Warto dodać, że jest to dziewiąty medal naszego zawodnika (1 złoty, 5 srebrnych, 3 brązowe) w tak prestiżowych zawodach.

27.04.2013 r. w Suchym Lesie koło Poznania rozegrano Puchar Polski kadetów w judo. W imprezie wzięło udział 514 zawodniczek i zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Judo.
Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice zdobywając trzy medale. Pierwsze miejsce, a zarazem złoty medal w kat. wagowej 66 kg. (55 zawodników ), wywalczył Paweł Wawrzyczek. Na drugim stopniu podium zawody ukończył Marcin Lubiński +90 kg (18 zawodników), a brazowy medal w kat. 57 kg.(29 zawodniczek) wywalczyła Marta Wykupil.
Na dobrym punktowanym VII miejscu w kat. 66 kg. zawody ukończył Kamil Muchewicz.
W klasyfikacji medalowej KS Judo Czechowice-Dziedzice uplasował się na dobrym VI miejscu w kraju.

Źródło : KS Judo Czechowice-Dziedzice