Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
16.05.2013Muzobus. Muzyczna podróż po Polsce

Wraz z Narodowym Instytutem Audiowizualnym zapraszamy do udziału w wakacyjnym projekcie edukacyjnym Muzobus. W dniu 17 lipca br. NIA wraz ze swoimi trenerami odwiedzi Czechowice-Dziedzice oraz 15 innych miast w 16 województwach, w każdym z nich przeprowadzi jednodniowy warsztat dla nauczycieli, studentów, animatorów oraz edukatorów zajmujących się edukacją muzyczną.
Rejestracja na szkolenia trwa do 3 lipca!
Część zajęć zostanie przeprowadzonych w sali warsztatowej, a część – w plenerze. Ich program obejmuje nagrywanie dźwięku, naukę podstawowej obsługi programu do jego montażu, metody aktywnego słuchania, spacer akustyczny oraz podstawy rytmiki. Uczestnicy otrzymają narzędzia do aktywizowania młodzieży i twórczej pracy z muzyką.

Pod czujnym okiem trenerów uczestnicy stworzą 16 miniatur muzycznych, które następnie zostaną wydane w formie płyty, przygotowanej i zmontowanej przez Piotra Waglewskiego (EMADE). Nagrania będą również naniesione na muzyczną mapę Polski, dostępną na stronie Muzykoteki Szkolnej.

Jeśli chcesz wziąć w warsztatach Muzobus, chcesz poszerzyć swoją wiedzę i poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie ! Rejestracja trwa do 3 lipca. Uczestnicy szkoleń będą mieli szansę na wygranie iPoda Shuffle, słuchawek lub wydawnictw NInA.


Oprócz cyklu szkoleń, przygotowano też mini-warsztaty muzyczne, które będą towarzyszyły tegorocznej akcji Lato z Radiem. Do wspólnych muzycznych poszukiwań zachęcamy nie tylko nauczycieli i edukatorów ale całe rodziny.

Informacje na temat programu szkoleń, miejsc, które odwiedzi Muzobus oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Muzykoteki Szkolnej w zakładce Muzobus.

Ambasadorami projektu zostali: Urszula Dudziak, Dorota Miśkiewicz, Paula i Karol, Artur Rojek, Kasia Stankiewicz oraz Piotr Waglewski EMADE. Obejrzyj spoty z ich udziałem!

Organizatorami warsztatów Muzobus jest Narodowy Instytut Audiowizualny. wraz z Gminą Czechowice-Dziedzice.


Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT