Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
11.06.2013Lekkoatletycznie w Buczkowicach

4 czerwca w Buczkowicach odbyły się zawody lekkoatleczyne, w których rywalizację podjęła ponad setka ucznów z 7 szkół powiatu bielskiego.

Rywalizacji młodych sportowców przyglądała się Komisja Promocji , Turystyki i Sportu Rady Powiatu w Bielsku-Białej na czele z jej przewodniczącym Jackiem Staszkiem. Dzieci i młodzież bardzo chętnie i licznie brały udział w zawodach, a wyniki osiągane napawały optymizmem i pozwalają mieć nadzieje, że wsród młodego pokolenia lekkoatletycznych sportowców z powiatu bielskiego znajdą się przyszłi mistrzowie. Poniżej prezentujemy komplet wyników.

DZIEWCZĘTA
BIEG NA 60M
1 Kulas Weronika SP2 Kozy 9.45
2 Siuda Dominika ZSO Buczkowice 9.77
3 Rozburska Weronika ZSO Buczkowice 9.82
4 Wykręt Julia SP2 Kozy 9.84
5 Szymlak Aleksandra SP1 Kozy 9.89
6 Biedronka – Tetla Karolina SP2 Czechowice - Dziedzice 9.90
7 Zielasko Karolina SP1 Kozy 9.94
8 Kowalczyk Julia Zabrzeg 10.14
9 Wojciechowska Patrycja SP2 Czech. - Dziedzice 10.27
10 Wanio Wioletta ZSO Buczkowice 10.42
11 Berstling Dominika SP1 Kozy 10.42
12 Kratki Natalia Zabrzeg 10.47
13 Łazarczyk Zofia ZSO Buczkowice 10.48
14 Odziomek Magdalena SP2 Czech. - Dziedzice 10.56
15 Czylok Martyna Zabrzeg 10.93
16 Pawlus Natalia ZSO Buczkowice 11.16

BIEG NA 150 M
1 Ligęza Gabrysia SP2 Czech. - Dziedzice 23.92
2 Obłączek Oliwia SP2 Czech. - Dziedzice 25.08
3 Marek Wiktoria ZSPiG 2 Szczyrk 25.23
4 Błasiak Marta SP2 Kozy 25.27
5 Sporysz Martyna SP1 Kozy 26.13
6 Paszek Kasia SP2 Czech. – Dziedzice 26.29
7 Jakubiec Dominika ZSO Buczkowice 26.38
8 Śliwa Natalia ZSPiG 2 Szczyrk 26.62
9 Rzepczyńska Martyna SP2 Czech. – Dziedzice 26.94
10 Kowalczyk Dagmara Zabrzeg 27.19
11 Wanio Weronika ZSO Buczkowice 27.48
12 Kus Marta Zabrzeg 27.50
13 Mościcka Klaudia ZSO Buczkowice 27.54
14 Duźniak Wiktoria SP2 Kozy 27.70

BIEG NA 400M
1 Marek Julia SP3 Czech. - Dziedzice 1.12.37
2 Figura Weronika Zabrzeg 1.14.04
3 Grunwald Kinga ZSO Buczkowice 1.18.06
4 Haratek Karolina ZSPiG 2 Szczyrk 1.18.67
5 Bręda Oliwia SP3 Czech. – Dziedzice 1.20.10
6 Rzeszutek Klaudia SP2 Kozy 1.20.62
7 Bielecka Wiktoria Zabrzeg 1.23.81
8 Lukas Katarzyna Zabrzeg 1.24.22
9 Jarczok Justyna Zabrzeg 1.24.33
10 Szkaradnik Martyna ZSO Buczkowice 1.25.68

SKOK W DAL
1 Kuglarz Zuzanna ZSO Buczkowice 4.39
2 Kurowska Weronika ZSPiG 2 Szczyrk 4.11
3 Paszek Paulina SP2 Czech. – Dziedzice 4.01
4 Olearczyk Natalia SP2 Czech. – Dz. 3.82
5 Cyganek Anita ZSO Buczkowice 3.72
6 Moczek Natalia ZSO Buczkowice 3.32

CHŁOPCY
BIEG NA 60M
1 Pająk Jakub SP3 Czech.Dziedzice 8.94
2 Ropski Maksymilian SP2 Kozy 9.23
3 Białka Maciej SP1 Kozy 9.26
4 Byrski Kacper SP1 Kozy 9.35
5 Witkowski Jakub SP2 Czech.Dziedzice 9.36
6 Glos Michał SP2 Kozy 9.44
7 Maślanka Jakub SP1 Kozy 9.46
8 Goliasz Michał SP1 Kozy 9.52
9 Firganek Konrad SP2 Czech.Dziedzice 9.60
10 Przała Jakub SP2 Kozy 9.84
11 Havhanisian Wahik ZSO Buczkowice 9.85
12 Ćwiękała Sebastian SP1 Kozy 9.94
13 Kręcichwost Jakub ZSO Buczkowice 10.11
14 Sikora Przemysław ZSO Buczkowice 10.12
15 Lazarek Mikołaj Zabrzeg 10.12
16 Dobija Nikodem ZSO Buczkowice 10.26
17 Ćwiękała Bartosz SP1 Kozy 10.36
18 Kosek Kacper Zabrzeg 10.39
19 Mleczko Dominik SP1 Kozy 10.44
20 Galas Dominik Zabrzeg 10.82

BIEG NA 300M
1 Polakowski Kacper SP2 Kozy 51.19
2 Loranc Miłosz SP1 Kozy 52.69
3 Pietraszko Michał ZSO Buczkowice 52.92
4 Tomiczek Szymon SP1 Kozy 54.07
5 Kulig Kacper ZSPiG Szczyrk 55.56
6 Tatka Miłosz ZSO Buczkowice 55.98
7 Barszcz Mateusz SP1 Kozy 59.44
8 Kupczak Kordian SP2Czech.Dziedzice 59.88
9 Paluch Sebastian ZSO Buczkowice 1.00.64
10 Kwiecień Tobiasz SP2 Czech.Dziedzice 1.00.83
11 Paluch Krystian ZSO Buczkowice 1.04.16
12 Brzezicki Mieszko SP1 Kozy 1.08.99

BIEG NA 800M
1 Bożek Artur ZSO Buczkowice 2.41.69
2 Mościcki Dariusz ZSO Buczkowice 2.43.50
3 Strzeżoń Michał SP2 Kozy 2.43.99
4 Kłoda Michał SP2 Czech. - Dziedzice 2.50.23
5 Sowula Szymon ZSPiG 2 Szczyrk 2.51.34
6 Wandur Marcin SP2 Kozy 2.53.37
7 Kubaszek Kamil ZSPiG 2 Szczyrk 2.53.73
8 Pniok Artur Zabrzeg 2.54.76
9 Kuś Łukasz Zabrzeg 2.55.25
10 Krawczyk Dawid ZSO Buczkowice 2.56.57
11 Warso Patryk SP2 Czech. – Dziedzice 2.56.85
12 Nowak Adrian Zabrzeg 2.57.83
13 Maśka Krzysztof Zabrzeg 3.00.26
14 Pająk Jakub SP2 Kozy 3.09.26
15 Gawęda Jakub ZSPiG 2 Szczyrk 3.09.28
16 Kobiela Bartłomiej Zabrzeg 3.20.24
17 Hankus Mateusz SP2 Kozy 3.33.02

SKOK W DAL
1 Sikora Krzysztof SP2 Kozy 4.83
2 Skrudlik Szymon SP2 Kozy 4.68
3 Hołota Konrad ZSO Buczkowice 4.35
4 Gibała Tymoteusz ZSO Buczkowice 4.15
5 Król Kamil SP2 Czech. – Dziedz. 3.88
6 Gałczyński Wojciech ZSPiG 2 Szczyrk 3.82
7 Kine Jakub SP1 Kozy 3.80
8 Tarnawa Damian ZSO Buczkowice 3.68
9 Sulkowski Maksymilian ZSO Buczkowice 3.68
10 Kurowski Michał ZSO Buczkowice 3.65
11 Szlosarczyk Sebastian SP2 Czech. – Dziedz. 3.63
12 Krzempek Mateusz SP2 Czech. – Dziedz. 3.60
13 Wojtylak Łukasz SP1 Kozy 3.52
14 Sikora Nikodem ZSO Buczkowice 3.50
15 Haczek Filip SP2 Czech. – Dziedz. 3.38

Źródło : Starostwo Powiatowe

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT