Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
13.06.2013Elektroniczny Urząd Miejski - Spotkanie z warsztatami

W ramach projektu pn. "ADAM – Aplikacje Dla Administracji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach. Usprawnienie obsługi interesanta" został wdrożony zintegrowany system informatyczny umożliwiający w pełni wykorzystać możliwości Systemu Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej (SEKAP).

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Oddajemy w Wasze ręce system pozwalający na elektroniczną komunikację oraz załatwianie spraw w Urzędzie Miejskim przez Internet, dostępny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wejdź na stronę i załóż skrzynkę kontaktową SEKAP.

Skrócona instrukcja jak rozpocząć pracę z systemem dostępna jest do pobrania tutaj.

Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące obsługi systemu, chcielibyście Państwo zobaczyć jak załatwiać sprawy nie wychodząc z domu to zapraszamy na spotkanie organizowane w dniach 26 i 27 czerwca. Celem spotkania jest przedstawienie krok po kroku jak założyć skrzynkę kontaktową, jak złożyć wniosek o wydanie bezpłatnego podpisu CC SEKAP oraz jak wysłać dokumenty do Urzędu.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o dokonanie rezerwacji drogą e-mailową pod adresem wi@um.czechowice-dziedzice.pl.

Źródło : UM Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT