Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
13.08.2014Pilnuj swojego roweru

Wakacje, to czas dający nam szansę na korzystanie z jednego z najzdrowszych środków transportu, jakim jest rower. Jednoślad służy nam w życiu codziennym, w pracy, do uprawiania sportu czy zabawy. Jego wszechstronność i przydatność to nie jedyne zalety. Coraz częściej rower, dzięki atrakcyjnemu wyglądowi czy dobremu wyposażeniu, zwraca na siebie uwagę otoczenia. Niestety, nie tylko innych rowerzystów, ale także złodziei.

Tylko w ciągu kilku ostatnich dni łupem złodziei padły aż cztery markowe rowery. Złodzieja nie zraził nawet brak przedniego koła w jednośladzie wartym 6500 złotych, które zapobiegliwy właściciel odkręcił, aby zapobiec jego kradzieży. Jednoślad zniknął z klatki schodowej kamienicy przy ul. Komorowickiej. Więcej trudu musiał sobie zdać rabuś, którego łupem padł „Kellys” o wartości 800 złotych. Żeby go skraść, sprawca włamał się do piwnicy przy ul. Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach. „Giant” wart tysiąc złotych zniknął też ze stojaka na rowery przy bielskim kąpielisku przy ul. Startowej. Z korytarza piwnicy przy ul. Tańskiego zginął jednoślad wart 500 złotych.

Dlatego też użytkownicy jednośladów powinni pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, związanych z ich ochroną przed kradzieżą. Aktywność złodziei zainteresowanych rowerami nadal jest widoczna.

Prosimy, skorzystajcie z naszych porad zawartych w załączonej ulotce. Wydrukujcie ją i zapoznajcie też innych - rodzinę, przyjaciół oraz sąsiadów.

Źródło : KMP Bielsko-Biała

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT