Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
14.11.2014Warsztaty „Być bliżej dziecka”

W związku z dużym zainteresowaniem rodziców warsztatami „Być bliżej dziecka”, prowadzonymi przez psycholog Katarzynę Wnęk Joniec informujemy, że jest jeszcze możliwość wzięcia udziału w warsztatach.

Odbędą się one w dniu 19 listopada, w Szkole Podstawowej Nr 3 na Lipowcu, o godz. 17.00, w auli szkolnej.

Spotkania skierowane są do tych rodziców i opiekunów, którzy chcą pracować z dziećmi inaczej, w sposób bardziej świadomy swoich reakcji i zachowań. Udział w warsztatach sprzyja poprawie komunikacji i budowaniu dobrych relacji z dzieckiem. Warsztaty uczą budowania porozumienia i wskazują, jak towarzyszyć własnemu dziecku zamiast się z nim spierać.

Warsztaty organizowane są przez Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom i finansowane są z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2014.

Udział w warsztatach dla rodziców jest nieodpłatny!

 PPU/ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT