Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
08.12.2015Mikołajkowy Weekend SKrzata

Zima to nie tylko śnieg, święta i prezenty. To również dobra zabawa, Weekend SKrzata i spotkanie z największym idolem wszystkich dzieci – Świętym Mikołajem!

Już w drugi weekend grudnia odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Weekendów Skrzata. 12 i 13 grudnia będzie wydarzeniem, które na pewno na długo zapadnie w pamięci najmłodszy gości CH Stara Kablownia. Tym razem zabawa odbędzie się pod czujnym okiem animatorów z Parku św. Mikołaja z Zatoru.

Podczas weekendowych atrakcji każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Ty razem w programie Skrzata znalazło się wiele zajęć kreatywnych, czyli dekorowanie bombek świątecznych, tworzenie czapki i listu dla św. Mikołaja oraz zimowego pamiętnika, dzięki któremu ten wyjątkowy czas będzie mógł pozostać dłużej w pamięci małych uczestników zabaw. Nie zabraknie quizów, czyli zimowej zgaduj – zgaduli. Dla małych sportowców również najdzie się coś fajnego. Nauka tańca, liczne hulanki i swawole. Dla wszystkich przygotowano także wiele konkursów z nagrodami!

Mój syn uwielbia Weekendy SKrzata. Co miesiąc z niecierpliwością czeka, aż spotka się z nowymi kolegami i będzie mógł wspólnie z nimi szaleć. – mówi pani Anita, mama 6-letniego Maksa, który jest stałym bywalcem Weekendów Skrzata w CH Stara Kablownia. – Podczas gdy Maks bierze udział w zabawach i konkursach, ja mogę spokojnie zrobić zakupy – dodaje.

Wszystkich małych i dużych serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę do Starej Kablowni w Czechowicach – Dziedzicach już od godziny 15.00. Wyjątkowa zabawa potrwa aż do godziny 19.00.

Pamiętajcie o kartach lojalnościowych Zbieraj SKrzata – zbierajcie naklejki i odbierajcie wyjątkowe nagrody za każde 3 naklejki! Bądźcie z nami „skrzatami”!

Magdalena Stercula – PR Stara Kablownia

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT