Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
17.03.2016Zakończenie Amatorskiej Ligi siatkówki Oldboy

W sobotę 12 marca w sali SP 4  odbył się ostatni turniej w ramach Amatorskiej Ligi siatkówki w kategorii Oldboy. W lidze startowali mężczyźni w wieku 41 lat i starsi. W rozgrywkach, które odbyły się po raz pierwszy wystartowały 3 drużyny. Zespoły rozegrały 3 turnieje systemem każdy z każdym. Każdy z rozegranych 9 meczy w ramach ligi zakończył się wynikiem 2:1, co świadczy o wyrównanym poziomie drużyn.

W sobotę jako pierwsi na parkiecie zameldowali się siatkarze Lotos Makowski Team oraz SV Środek. Pierwszy set to przewaga oraz pewne zwycięstwo siatkarzy Środka. W drugim secie swój rytm gry narzucili siatkarze Makowskich i pewnie wygrali do 13. W ostatnim secie to wyrównana gra obu drużyn, w końcówce Środek odskoczył i wygrał całe spotkanie 2:1.

SV Środek OLD

SV Środek OLD- Lotos Makowski Team 2:1 (25:18, 13:25, 25:20)

SV Srodek OLD- Kołoczek Jerzy, Polok Roman, Świgoń Sławomir, Zimnoch Tadeusz, Bartoszek Aleksander, Czarnecki Damian, Głąbek Andrzej, Prończuk Adam, Witek Andrzej, Janko Dariusz, Włodyka Włodzimierz

Lotos Makowski Team- Bogus Jacek, Karwacki Sławomir, Kasztura Marek, Krawczyk Tomasz, Makowski Wacław, Pysno Ryszard, Sikora Wojciech( nieobecni w 3 turnieju- Jakubiec Jacek, Podsiadło Marek, Stryjski Jerzy)

 

W drugim mecz tego dnia SV Środek podejmował zawodników Sokoła. W pierwszym secie zdecydowanie zwyciężyli zawodnicy Sokoła. W drugi lepsza okazała się drużyna Środka. W decydującym secie Sokół zwyciężył do 19 i całe spotkanie 2:1.

 Sokół

Sokół- SV Środek OLD 2:1 ( 25:14, 19:25, 25:19)

Sokół- Piliszewski Marek, Kuliczkowski Zbigniew, Burak Piotr, Mrowca Tadeusz, Płachno Bartłomiej, Dziech Dariusz, Kozok Maciej( nieobecni w 3 turnieju- Grygierczyk Tomasz, Bukowski Ireneusz)

SV Srodek OLD- Kołoczek Jerzy, Polok Roman, Świgoń Sławomir, Zimnoch Tadeusz, Bartoszek Aleksander, Czarnecki Damian, Głąbek Andrzej, Prończuk Adam, Witek Andrzej, Janko Dariusz, Włodyka Włodzimierz

 W ostatnim pojedynku, którego stawką było 2 miejsce w lidze, po zaciętym pojedynku lepsi okazali się siatkarze Sokoła, którzy pokonali Lotos Makowski Team 2:1 i zajęli 2 miejsce.

Lotos Makowski Team

 

1 Miejsce- SV Środek Old

2 Miejsce- Sokół

3 Miejsce- Lotos Makowski Team

Podsumowania ligi dokonał dyrektor MOSiR Czechowice-Dziedzice Paweł Łekawa, który pogratulował i nagrodził zespoły medalami, dyplomami, pucharami oraz nagrodą rzeczową.

Organizator dziękuję sędzią zawodów Tadeuszowi i Grześkowi Berger za sprawne przeprowadzenie oraz pomoc w organizacji ligi.

 Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne edycje ligi Oldboy.

Źródło : MOSiR Czechowice-Dziedzice

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT