Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
17.03.2016Pomoc dla zwierzaków w Starej Kablowni

Świetna zabawa, połączona z niesieniem pomocy dla zwierząt – psów, kotów i gryzoni – czeka już w najbliższą sobotę 19 marca w Centrum Handlowym Stara Kablownia. Fundacja „Mam Kota na punkcie Psa” oraz sklep Zoomax, zapraszają wszystkich miłośników zwierzaków do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach.

Na wszystkich odwiedzających w tym dniu Starą Kablownię, w godz. od 10:00 do 18:00 czekał będzie świąteczny bazarek na rzecz fundacyjnych podopiecznych - bezdomnych psów i kotów oraz gryzoni. Wsparcie odwiedzających centrum handlowe i aktywny udział w tej specjalnej, pełnej atrakcji sobocie, pozwoli na zebranie środków na pomoc dla potrzebujących zwierząt.

Szansą na wsparcie Fundacji „Mam Kota na punkcie Psa” będzie również pomoc w znalezieniu domu adopcyjnego dla fundacyjnego królika. Mamy też coś dla najmłodszych – tworzenie unikalnych ozdób wielkanocnych podczas warsztatów z rzeźbienia w masie solnej.

Oprócz atrakcji i wielu zabaw, sklep ZOOMAX przygotował również specjalną promocję z myślą o bezpieczeństwie futrzaków. Kupując 19 marca preparat dla zwierząt przeciwko kleszczom i pchłom, 5% dochodu ze sprzedaży zostanie przekazane na rzecz Fundacji „Mam Kota na punkcie Psa”.

CH Stara Kablownia, sklep ZOOMAX i Fundacja „Mam Kota na punkcie Psa” zapraszają!

Źródło : Stara Kablownia

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT