Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
22.03.2016Dzieci wybierają zdrowie

Konkurs ten zorganizował Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego we współpracy z Urzędem Miejskim w Czechowicach – Dziedzicach oraz bielskim Szpitalem Pediatrycznym, w ramach akcji „Dni Profilaktyki - Wybieram Zdrowie”.

Prace oceniano w czterech kategoriach wiekowych od lat 3 do 6, od 7 do 9, od 10 do 14 lat i od 15 do 18 lat.

Na konkurs wpłynęło 221 prac, z tego 13 zostało odrzuconych ze względów regulaminowych. Uroczystość podsumowania rywalizacji konkursowej i wręczenia nagród zorganizowano w siedzibie bielskiego
Starostwa Powiatowego, gości przywitała Lucyna Majewska naczelnik Wydziału Zdrowia, a nagrody laureatom wręczali Katarzyna Adamiec członek Zarządu Powiwatu i Ryszard Odrzywołek dyrektor Szpitala Pediatrycznego w Bielsku – Białej.

Nagrodzone prace będą prezentowane w holu Szpitala Pediatrycznego – obok Izby Przyjęć i na stronach internetowych Starostwa w Bielsku -Białej, Urzędu Miejskiego w Czechowicach – Dziedzicach.

Laureaci konkursu „Wybieram zdrowie”

Grupa wiekowa: 3 – 6 lat
I miejsce: Natalia Sadłek z Przedszkola Publicznego w Godziszce
II miejsce: Helena Brzozowska – Szpital Pediatryczny
III miejsce: Karolina Byszkiewicz – Przedszkole Publiczne w Godziszce
Wyróżnienie: Wiktor Antosz – Bestwinka

Grupa wiekowa: 7 – 9 lat
I miejsce: Weronika Pawińska – Szkoła Podstawowa nr 5 w Czechowicach – Dziedzicach
II miejsce: Emilia Jakubiec  – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Szczyrku
III miejsce - Filip Dobucki - Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach – Dziedzicach
Wyróżnienie : Justyna Cichy – Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczyrku

Grupa wiekowa: 10 – 14 lat
I miejsce: Kinga Kubaczka – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Grodźcu
II miejsce; Klaudia Surowiecka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach – Dziedzicach
III miejsce: Błażej Wajda  
Wyróżnienie:  Maja Dzida - Szkoła Podsatwowa nr 2 w Czechowicach - Dziedzicach

Grupa wiekowa; 15 - 18 lat
I miejsce - Zuzanna Jonkisz - Kaniów
II miejsce - Szymon Baranowski - Kaniów  
III miejsce - Weronika Kowalczyk – Gimnazjum Publiczne nr 3 w Czechowicach – Dziedzicach      
Wyróżnienie: Aneta Płonka – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kozubniku
Wyróżnienie dodatkowe – praca na płótnie – Gracjan Wawak

Źródło : Starostwo Powiatowe

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT