Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
04.05.2016Master of English w Gimnazjum Katolickim

26 kwietnia br. odbył się finał IV edycji konkursu Master of English, zorganizowany przez anglistów Katolickiego Gimnazjum w Czechowicach-Dziedzicach – Danutę Cwajną-Szkucik i Jakuba Kowalskiego. Uczestnicy finału zostali wyłonieni spośród ponad stu uczniów szkół podstawowych drogą wewnątrzszkolnych eliminacji. W piętnastoosobowej grupie najlepszych finalistów znaleźli się uczniowie jedenastu placówek z Czechowic-Dziedzic i okolic.

W ramach finałowego etapu, uczestnicy wykazali się wiedzą z języka angielskiego, jak i i kultury krajów anglojęzycznych, rozwiązując, między innymi, takie zadania jak krzyżówka, domino, wyklejanka czy łączenie tytułów angielskich bajek.

W przerwach konkursu, oprócz posilenia się przygotowanymi przekąskami, uczniowie mieli okazję poćwiczyć swój angielski w konwersacji z nauczającym w Katolickim Gimnazjum native speaker'em, którym jest Brytyjczyk Tim Vipond.

W gronie pięciu najlepszych finalistów znaleźli się: 

  • I miejsce: Aleksandra Jeż (SP3 Czechowice – nauczyciel: Janina Wiktorow)
  • II miejsce: Miriam Wiciejowska (SP3 Czechowice – nauczyciel: Katarzyna Fura)
  • III miejsce: Małgorzata Hodurek (SP3 Czechowice – nauczyciel: Janina Wiktorow)
  • IV miejsce: Maciej Wilewski (SP5 Czechowice – nauczyciel: Weronika Kozioł)
  • V miejsce: Mikołaj Kubiczek (SP Bestwinka – nauczyciel: Łucja Firganek)


Główną nagrodą w zmaganiach był roczny kurs językowy sponsorowany przez Centrum Języków Obcych BEST.

Konkurs był okazją ku temu, żeby sprawdzić i pogłębić swoją wiedzę, zintegrować się z rówieśnikami, a także przekonać się, że rywalizacja może przebiegać w przyjaznej i zabawnej atmosferze. Wszystkim uczestnikom gratulujemy świetnych wyników!

GK, PM (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT