Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
17.05.2016Jarmark Budowlany

Uczniowie czechowickich szkół, nauczyciele zawodu i dyrektorzy placówek oraz pracodawcy spotkali się na Jarmarku Budowalnym, który odbył się w Czechowicach-Dziedzicach w miniony weekend.

Jarmark, będący już drugim tego typu wydarzeniem, został zorganizowany przez trzy firmy: Akces, Cezar i Domus, zaś w gronie partnerów imprezy znalazł się Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach. W oficjlanym otwarciu Jarmarku wziął udział Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Swoją ofertę dla kończących gimnazja uczniów zaprezentowały w ramach Jarmarku czechowickie szkoły ponadgimnazjalne. Z kolei ich uczniowie oraz absolwenci mieli doskonałą okazję, by zapoznać się ofertą, a przede wszystkim potrzebami, czechowickich pracodawców. Choć formuła Jarmarku, zawierającego również elementy pikniku, jest znacznie szersza, ma on poważne szanse stać się zalążkiem targów pracy, organizowanych w przyszłości w naszym mieście.

Na uczestników Jarmarku czekały liczne atrakcje, w tym pokazy sprzętu budowlanego. Adepci sztuki budowlanej mogli również spróbować swoich sił w symulatorze maszyny budowlanej.

ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT