Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
24.05.2016Zderzenie motocyklisty z samochodem

Trzy zastępy straży pożarnej zadysponowano po otrzymaniu zgłoszenia zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym na ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Dwa zespoły ratownictwa medycznego odwiozły do szpitala dwie osoby.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.00 na wysokości elektrociepłowni. Z ustaleń policji wynika, że oba pojazdy poruszały się ul. Legionów w kierunku Bielska-Białej. Kierujący motocyklem suzuki nie zastosował się do podwójnej linii ciągłej i rozpoczął manewr wyprzedzania samochodu osobowego peugeot, który kończył manewr skrętu z ul. Legionów na parking jednej z firm.

Policjanci sporządzili dokumentację zdarzenia. W szpitalu okazało się, że ani kobieta, ani mężczyzna nie odnieśli obrażeń ciała. Motocyklista został ukarany mandatem i sześcioma punktami. W czasie pracy służb ratunkowych odcinek ul. Legionów był zablokowany w obu kierunkach. Utrudnienia trwały około pół godziny. W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, jeden z OSP Czechowice, dwie karetki pogotowia ratunkowego i dwa patrole policji.

Tekst i foto : Mirosław Jamro, www.nasygnale.bielsko.biala.pl

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT