Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
02.09.2016VI Europejski Kongres MŚP

To największe spotkanie sektora MŚP w Europie Pod takim hasłem już jesienią odbędzie się VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. będzie miało miejsce od 10 do 12 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Podobnie jak w poprzednich edycjach Gmina Czechowice-Dziedzice znalazła się w gronie Samorządowych Partnerów Wspierających Kongres.

Wśród najważniejszych tematów obok innowacji będą: współpraca międzynarodowa, kapitał dla rozwoju, prawo, edukacja dla sukcesu oraz współpraca biznesu z samorządem i nauką. Liczne sesje panelowe, warsztaty, spotkania z przedstawicielami środowisk gospodarczych oraz ekspertami z kraju i zagranicy – tak przedstawia się szósta edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

W ramach VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędą się również wydarzenia towarzyszące: Targi Biznes Expo oraz program Samorząd, który wspiera MŚP. Jak co roku, Kongres będzie miał również wymiar międzynarodowy. W tym roku głównymi kierunkami będą: obie Ameryki, państwa Grupy Wyszehradzkiej oraz Ukraina i Białoruś.

Ten międzynarodowy charakter zostanie podkreślony przez wydarzenia towarzyszące: V4 Young Entrepreneurs Summit Katowice, spotkania Future Entrepreneurs i B2B. Tradycyjnie już podczas Kongresu będzie poruszany temat Transatlantyckiego Partnerstwa w Dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP).

VI Europejski Kongres MŚP odbywa się pod Wysokim Patronatem Parlamentu Europejskiego.

RIG, ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT