Loading
NZOZ DIAMED Czechowice-Dziedzice ul. Kochanowskiego 4 poszukuje lekarza do pracy w POZ (etat lub godziny kontraktowe) tel. 602 100 145

  Dyżur pełni apteka

  Wydarzenia

  Obserwator

  Facebook

   Wiadomości
05.09.2016Drugi Piknik Piłkarski w Zabrzegu za nami

W miniony weekend na stadionie w Zabrzegu odbył się 2. Piknik Piłkarski. Imprezę zorganizowała Komisja Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

W sobotę 3 września na murawę wybiegły dzieci z roczników 2007 i młodsze oraz roczniki 2005-06. W grupie młodszej rywalizowały 4 drużyny: Szkółka Piłkarska Rotuz Bronów, LKS Sokół Zabrzeg oraz 2 drużyny UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice. Organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji, a wszyscy zawodnicy po zakończeniu zmagań otrzymali złote medale oraz piłkę i statuetkę dla drużyny.

W grupie starszej do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Po 10 rozegranych spotkaniach najlepsi okazali się piłkarze LKS „Przełom” Kaniów. Kolejne miejsca zajęli: UKS Orlik 2012, LKS Ligota Centrum, UMKS „Trójka” Czechowice-Dziedzice i LKS „Sokół” Zabrzeg.

Wszystkie drużyny otrzymały piłki oraz pamiątkowe statuetki i puchary.

Z kolei w niedzielę 4 września do rywalizacji przystąpili seniorzy-amatorzy. Niestety, ze zgłoszonych czterech zespołów, stawiły się tylko dwa: Old Boys Zabrzeg oraz Northtec Południowcy. Po dwóch połowach lepsi okazali się Południowcy, którzy wygrali mecz 3:0.

MOSiR, ŁP (UM Czechowice-Dziedzice)

Archiwum wiadomości

 
  Polecamy

  Fotoreportaże
Copyright © 2003/2013 • Serwis używa plików cookies • Materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność autorów portalu • KONTAKT